• 12 July 2024
Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy

Czy jesteś gotowy, aby zacząć szukać pracy lub zmienić starą na nową? Prawdopodobnie boisz się formalności i konieczności poświęcenia dużej ilości czasu na znalezienie pracy w Polsce, która Ci odpowiada. Dzięki współpracy z naszą certyfikowaną agencją dla Pracownicy z Ukrainy zdobędziesz zatrudnienie, którego poszukujesz. Jesteśmy grupą specjalistów posiadających spore doświadczeniem w zakresie zatrudniania pracowników ze Wschodu. Nasi pracownicy zaproponują Ci zatrudnienie, które nie tylko będzie odpowiadało Twoim potrzebom, ale również będzie oparte na legalnych i bezpiecznych warunkach pracy.

Pracownicy z Ukrainy – jak pomagamy?

Pracownicy z Ukrainy
Pracownicy z Ukrainy

Nasze zaangażowanie w zatrudnianie pracowników z Ukrainy https://www.facebook.com/PracownicyzUkrainy24 potwierdza najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz dbałość o standardy obsługi pracowników, a także ciągłe dążenie do doskonalenia. Współpracując z nami, uzyskujesz gwarancję, że zajmiemy się wszystkimi sprawami pracowniczymi: dokumentami, umowami, pozwoleniami na pracę, badaniami lekarskimi i wszystkim, co jest niezbędne do legalnego zatrudnienia i pobytu w Polsce. Otrzymasz obsługę na najwyższym poziomie. Łącząc oferty pracy od sumiennych pracodawców z nowoczesnymi narzędziami i metodami rekrutacyjnymi, proces jest szybki, prosty, profesjonalny i kompleksowy. Nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy i znalezienia dla Ciebie stabilnej pracy. Powierzając nam to zadanie, zaoszczędzisz swój czas i zachowasz spokój, unikając niepotrzebnego stresu.

Zapewniamy pracowników najwyższego i najniższego szczebla. Oferta naszej agencji pracy skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy chcą znaleźć szybki i bezproblemowy sposób realizacji swoich celów przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z procesem rekrutacji i obsługą pracowników w swojej firmie. Nasza agencja pracy świadczy pełen zakres usług prawnych związanych z uzyskaniem zezwoleń wszystkich typów. Pomagamy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów oraz reprezentujemy interesy strony we wszystkich obszarach związanych z zatrudnianiem cudzoziemców.

Usługi zatrudnienia pracowników z Ukrainy

 • Wybór zweryfikowanego wakatu.
 • Otrzymanie oferty pracy.
 • Wydanie wizy pracowniczej.
 • Przygotowanie dokumentów wymaganych do zatrudnienia.
 • Pełne wsparcie przez cały okres pracy.

Dla kogo jest oferowana praca w Polsce? Dla kandydatów, którzy chcą pracować bez wiz lub dla tych, którzy już posiadają wizę pracowniczą.

Zatrudnianie pracowników z Ukrainy  https://www.linkedin.com/showcase/pracownicyz-ukrainy/ polega na:

 • Rekrutacja pracowników z Ukrainy dla polskich pracodawców.
 • Organizacja spotkań, rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami.
 • Przygotowanie niezbędnych dokumentów.
 • Koordynacja wszystkich spraw i organizacja zakwaterowania.

Nie próbujemy zapełnić polskich wakatów tysiącami ludzi. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego sprawdzamy każdego pracodawcę (w tym jego reputację, historię i referencje) oraz każdą ofertę pracy (warunki pracy, miejsce pracy i mieszkanie) na miejscu. Agencja nie boi się zaciągać zobowiązań. Nasza umowa gwarantuje zatrudnienie pracownika z Ukrainy i pełne wypełnienie przez agencję jego zobowiązań. Z nami będziesz chroniony przed nieuzasadnionymi grzywnami i potrąceniami z pensji. 

Tylko zweryfikowane oferty pracy dla pracowników z Ukrainy

 • Dokładnie sprawdzamy każdy oferowany etat: historię pracodawcy, miejsce pracy oraz informacje zwrotne od pracowników. Z nami jest bezpiecznie!
 • Agencja działa jako gwarant w Twojej relacji z pracodawcą. W przypadku sporu zapewnimy niezbędną pomoc i będziemy reprezentować Twoje interesy.
 • Pracodawcy gwarantują wypłatę wynagrodzenia w każdych okolicznościach.

Praca w Polsce dla pracowników z Ukrainy – kilka szczegółów

Zastanówmy się jeszcze, dlaczego warto wybrać pracę w Polsce i dowiedzmy się, co dokładnie zatrudnienie może dać Ukraińcom. W przeciwieństwie do większości innych krajów polskie firmy są zainteresowane pracownikami z Ukrainy. W kraju jest stały odpływ siły roboczej do Europy Zachodniej, w wyniku czego brakuje pracowników, których trzeba stale uzupełniać, a pracownicy z Ukrainy https://apsprofit.pl/dla-pracodawcy/pracownicy-z-ukrainy/ bardziej niż ktokolwiek nadają się do tego celu. Dla Ukraińców obowiązuje uproszczona procedura uzyskania polskiej wizy pracowniczej: nie jest wymagana znajomość języka, specjalizacja ani doświadczenie zawodowe. Dzięki temu mogą jak najszybciej podjąć pracę.

Polska jest wyborem większości pracowników z Ukrainy

agencja zatrudnienia szczecin
agencja zatrudnienia szczecin

W ostatnich latach większość Ukraińców chcących pracować za granicą trafiła do Polski, która jest gotowa zatrudnić prawie każdego pracownika ze Wschodu. Dla porównania inne kraje europejskie są zainteresowane konkretnymi wąskimi kategoriami specjalistów. Na przykład tylko specjaliści IT będą mogli podjąć pracę w Wielkiej Brytanii, po przejściu złożonej procedury zatrudnienia, potwierdzenia specjalizacji i uzyskania wizy pracowniczej. W Polsce zawsze można znaleźć zarówno pracę tymczasową, jak i stałą. Oferty pracy są regularnie otwarte dla kobiet, studentów, par i pracowników sezonowych. Minimalny okres umowy wynosi zwykle trzy miesiące lub dłużej.

Zakończmy kilkoma liczbami. Średnio zarobki niewykwalifikowanego pracownika ukraińskiego zaczynają się tutaj od 600 euro miesięcznie. Przy takich samych wydatkach na jedzenie jak w domu pracownicy z Ukrainy  mają możliwość zaoszczędzenia od 500 euro miesięcznie. Za trzy miesiące pracy każdy Ukrainiec może bez większych trudności zebrać 1500 – 1800 euro, za pół roku – od 3000 – 3600 euro. Jeśli jesteś wykwalifikowanym specjalistą, Twoja pensja będzie znacznie wyższa. Liczby mówią same za siebie. 

Podsumowując, warto wcześniej zapoznać się z obowiązującymi przepisami imigracyjnymi oraz skonsultować się z odpowiednimi instytucjami i agencjami rządowymi w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących procesu zatrudnienia pracowników z Ukrainy.