• 21 April 2024
Co obejmuje depilacja laserowa bikini?

Co obejmuje depilacja laserowa bikini?

Zabieg depilacji laserowej jest bardzo popularny wśród ludzi w różnym wieku. Rzeczywiście, dziś jest to jedna z najbardziej bezbolesnych i skutecznych procedur na pozbycie się niechcianego owłosienia. Co obejmuje depilacja laserowa bikini? Golenie lub woskowanie jest mniej lub bardziej dopuszczalne do usuwania włosów z ramion lub nóg, gdzie skóra jest grubsza i nie ma problemów z wrastającymi włoskami. Depilacja laserowa jest idealną opcją dla okolic intymnych.

Co to jest depilacja laserowa okolic intymnych?

Każda nowoczesna kobieta wie, jak trudno jest stale monitorować idealną gładkość okolic intymnych. Skóra w okolicach bikini jest bardziej miękka niż na reszcie ciała, golenie i depilacja mogą powodować różne podrażnienia i problem wrastania włosków. Dlatego coraz większą popularnością cieszy się zabieg depilacji laserowej bikini. Z jego pomocą na zawsze uda się pozbyć niechcianych włosków i zapomnieć o ciągłej potrzebie używania maszynki do golenia.

Czym głęboka depilacja okolic intymnych różni się od klasycznej?

Tak, więc najpopularniejszą opcją usuwania owłosienia w okolicach intymnych jest głęboka depilacja bikini. Czym różni się ten rodzaj depilacji od klasycznej wersji? Co obejmuje depilacja laserowa bikini? Jeśli ktoś chce zrobić płytkie bikini, kosmetyczka usuwa włosy z łona, fałdy międzypośladkowe, pośladki, czyli wzdłuż linii majtek. Dla wielu kobiet ta opcja jest optymalna, zwłaszcza, jeśli kobieta nie czuje się komfortowo z wykonaniem głębszego zabiegu. Istnieje również skrzyżowanie bikini klasycznego z głębokim – bikini extra. Taka depilacja obejmuje depilację fałdów warg sromowych i międzypośladkowych. Głębokie bikini to całkowita depilacja okolic intymnych. Oznacza to, że kosmetyczka osiąga idealną gładkość, usuwając włosy z łona, fałd międzypośladkowych, pośladków i warg sromowych.

Depilacja laserowa okolic intymnych

Co obejmuje depilacja laserowa bikini?
Co obejmuje depilacja laserowa bikini?

Wielu z nas jest już tak przyzwyczajonych do comiesięcznych wizyt u kosmetyczki na depilację woskiem, że przyjmujemy to za pewnik, jak pójście na manicure. W zależności od dnia cyklu miesiączkowego lub cyklu wzrostu włosów można uzyskać idealnie gładką okolicę bikini lub po kilku dniach można zaobserwować tu i ówdzie włoski, których wosk nie był w stanie uchwycić.

Uzyskanie gładkiej skóry w okolicy bikini za pomocą golenia jest prawie niemożliwe: podrażnienia i wrastające włosy będą prawie stałymi towarzyszami. A co jeśli, że istnieje sprawdzona, nowoczesna i niezawodna alternatywa, która dokładnie i praktycznie na zawsze usuwa niechciane owłosienie okolic intymnych? To skuteczna depilacja laserowa bikini. Niewielki odsetek klientek po kilku latach może wymagać poddania się 1-2 zabiegom korekcyjnym. Depilacja laserowa w okolicach bikini to gwarancja idealnie gładkiej skóry, świeżości i 100 procent pewności siebie.

Przygotowanie się do intymnej depilacji laserowej

Pomimo tego, że proces depilacji laserowej jest całkowicie bezpieczny, aby uzyskać oczekiwany efekt, należy przestrzegać kilku prostych warunków. Kosmetolog podczas konsultacji opowie więcej o tym, jak przygotować się do zabiegu.

Ogólne zasady są następujące:

   • 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem wykluczyć opalanie lub solarium.
   • Nie przyjmować antybiotyków tetracyklinowych na 2 tygodnie przed zabiegiem.
   • 3 dni przed depilacją laserową trzeba zrezygnować ze stosowania w okolicach intymnych produktów zawierających alkohol.
   • Dzień przed depilacją usunąć włosy w okolicy bikini za pomocą brzytwy.

Jak przebiega depilacja laserem okolic intymnych?

Głębokie bikini obejmuje fałdy łonowe, wargi sromowe i pośladkowe. Przy pomocy lasera kosmetyczka rozpoczyna depilację okolic bikini. Laser reaguje na barwnik melaninowy zawarty we włosach i mieszkach włosowych, podgrzewając je i niszcząc. Jednocześnie system chłodzenia działa kojąco na skórę, dzięki czemu zabieg jest jak najbardziej bezbolesny i komfortowy. Proces depilacji laserowej głębokiego bikini trwa zwykle 30-40 minut.

Zobacz rownież:

Jak długo potrwa efekt depilacja okolic intymnych?

Kobiety interesuje nie tylko to, jak przebiega głęboka depilacja laserowa bikini, ale także jak długo będzie trwał uzyskany efekt. Czas sesji zależy również od tego, czy kobieta chce zachować włosy łonowe. Niektórzy chcą usunąć absolutnie wszystko, a ktoś inny lubi różne opcje wzorów bikini. Klientka gabinetu kosmetycznego może wstępnie zgolić włosy brzytwą tak, jak chce – ułożyć łono w formie trójkąta, paska lub wykonać dowolną intymną fryzurę. W takim przypadku kosmetyczka wykonuje procedurę z myślą o tym.

Zalety depilacji laserowej okolic intymnych

   • Krótki czas trwania sesji. Laser działa na mieszki włosowe nie punktowo, ale natychmiastowo na niewielkie obszary w strefie intymnej, co pozwala kosmetyczce stosunkowo szybko przeprowadzić zabieg.
   • Wysoka wydajność. Klientka może docenić zauważalny efekt już po pierwszym zabiegu. W okolicach intymnych jest znacznie mniej włosów.
   • Bez skutków ubocznych. Depilacja laserowa jest uważana za bezpieczną technikę usuwania niechcianego owłosienia. Po niej nie pozostają żadne blizny, ponieważ promień lasera nie uszkadza skóry, ale niszczy mieszek włosowy. Również po sesji można zapomnieć o takim problemie jak wrastanie włosków.
   • Hipoalergiczny. Depilacja laserowa okolic intymnych polecana jest klientkom, u których występują reakcje alergiczne podczas depilacji innymi metodami. Zastosowanie lasera diodowego nie powoduje alergii.
M-estetica medycyna estetyczna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 21/lok U7
02-797 Warszawa
666404584
www.m-estetica.pl