Full Metal Jacket (Deluxe Edition) [Blu-ray]

Rekrutów Marine znosić podstawowe szkolenie apartamenty w Szczawnicy pod skórą rzucił DI, a następnie zanurzyć Lite drewno czy płyty meblowe się w piekło Wietnamu. Matthew Modine głowy utalentowanego zespołu

w tym przejmujące spojrzeniespojrzenie na Biblioteka w domu proces, który zamienia ludzi w zabójców.
Amazon Sales Rank: # 551 w DVD

Marka: WARNER HOME VIDEO model: 118627 Data wydania: 2007-10-23 Ocena: R (Restricted) Format obrazu: 1.85:1 Liczba płyt: 1 Format: AC-3, zamknięte napisami

, kolor, Dolby, Jakie podłogi w mieszkaniu dubbingu, napisami, Widescreen Język oryginału: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski napisy w: angielski, hiszpański, francuski Ochrzczony w: francuski, hiszpański Wymiary: 0,25 kg Czas trwania: 116 minut Opis Marine rekrutów znosić podstawowe szkolenie pod skórą rzucił DI, a następnie zanurzyć się w piekło Wietnamu. Matthew Modine głowy utalentowanego zespołu w tym przejmujące spojrzenie na producent toreb papierowych proces, który zamienia ludzi w killers.Running Czas: 116 min. Format: BLU-RAY DISC Gatunek:

Ocena DRAMA: Wiek NR:

085391186274 UPC: 085391186274 Producenta: 118627

Jakie podłogi w mieszkaniu Biblioteka w domu Lite drewno czy płyty meblowe